Головна » 2016 » Вересень » 26 » Вітаємо ПЕРЕМОЖЦІВ!
13:32
Вітаємо ПЕРЕМОЖЦІВ!

ПРИЗЕРИ
XХІІІ  Міжнародного фестивалю дитячої демократії,  телебачення, преси та творчості
"Золота осінь Славутича -2016"

ПРЕСА

І місце

м. Броди, Львівська обл., Україна

Газета «Ватра»

ІІ місце

м. Христинівка, Україна

Газета «Вулик»

ІІ місце

м. Київ, Україна

Газета «Міст М»

ІІІ місце

м. Узин, Київська обл, Україна

Зразкова літературно-публіцистична студія «Дзига»

Спеціальна премія «за професійність та багатогранність»

м. Київ, Україна

Анастасія Юрченко, газета «Міст М»

Спеціальна премія«за гостроту й актуальність»

м. Христинівка, Україна

Аліна Мельник, газета «Вулик»

Спеціальна премія «за оперативність та володіння словом»

м. Узин, Київська обл, Україна

Яна Мазуренко, газета «Дзига»

Спеціальна премія«за оперативність та володіння словом»

м. Узин, Київська обл, Україна

Софія Дзевенко, газета «Дзига»

Спеціальна премія «за стиль викладання та літературну вправність»

М. Броди, Україна

Анастасія Тимусь, газета «Ватра»

ФОТО

ГРАН-ПРІ

м. Славутич, Київська обл., Україна

«Стоп-кадр», ПДЮТ МІАС

І місце

м. Київ, Україна

Фотостідія спортивної школи «Десантник»

ІІ місце

м. Київ

Фотостудія «Ракурс», юн-прес

ІІІ місце

м. Київ, Україна

Команда «Богунці», військовий ліцей

ІІІ місце

м.Київ, Україна

Команда «ISO-mania», КиМу

спеціальна премія «за кращий творчий підхід»

м. Кропивницький, Україна

Милана Шлапак, КГНТ 

Спеціальна премія «за краще фото шашлика»

м. Христинівка, Україна

Іван Цимбал, команда «Юність»

Спеціальна премія «за творчий підхід»

м. Сміла, Україна

Аліна Безсмола, команда «Арт простір»

Спеціальна премія «за найяскравіший стрибок фестивалю»

м. Київ, Україна

Владислава Палій, команда «Ракурс-2», юн-прес

Спеціальна премія «за кращий ракурсний знімок»

м. Лодзь, Польща

Юлія Кужнєрчук, Палац молоді ім. Ю.Тувіма

Спеціальна премія «за найкращу творчу ідею»

с. Довге, Закарпатська обл., Україна

Іван Роман, «Відлуння Прес-весни»

ТЕЛЕБАЧЕННЯ

ГРАН-ПРІ

м. Київ, Україна

«Ю. Пі. Ньюс», юн-прес

ІІ місце

м. Славутич, Україна

«ECOHAUSE», Медіа Дім

ІІІ місце

м. Київ, Україна

«Позитив», юн-прес

Спецпремія «за краще висвітлення екотематики»

м. Сміла, Україна

«Арт простір»

Спецпремія «за кращу операторську роботу»

м. Київ, Україна

«In Action Production»

ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ

І місце

м. Славутич, Україна

Команда «Стоп - кран», ПДЮТ

І місце

м. Христинівка, Україна

Команда «Юність»

ІІ місце

м. Славутич, Україна

Команда «Крекер», ПДЮТ

ІІ місце

м. Кривий Ріг, Україна

Команда «Прес-центр ТСН»

ІІІ місце

м. Київ, Україна

Інтернет-газета «Шкільна столиця»

Спецпремія «за стиль викладу»

м. Славутич, Україна

Команда «Крекер», ПДЮТ

КОНКУРС-ГРА «ЯК СТАТИ МЕРОМ»

ГРАН-ПРІ

м. Славутич, Україна

«ГАРТ», ліцей

І місце

м. Кропивницький, Україна

Кіровоградська гімназія нових технологій навчання

ІІ місце

м. Узин, Київська область, Україна

«Лідерград», Білоцерківський районний будинок творчості

ІІІ місце

м. Кропивницький, Україна

«Багатопрофільний ліцей-фізико-математична школа – ЗОШ №18»

 

Переглядів: 494 | Додав: Bogdana | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Календар
«  Вересень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Форма входу
Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0