Головна » 2017 » Вересень » 26 » ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!!!
11:34
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!!!

І нарешті, вітаємо переможців!

ПРЕСА

ГРАН-ПРІ - Газета «Ватра» (м. Броди, Львівська обл., Україна),

І місце Газета «Вулик» (м. Христинівка, Черкаська обл., Україна)

ІІ місце Газета «ЮН-ПРЕС-Інформ», ІТА «ЮН-ПРЕС» (м. Київ, Україна)

ІІІ місце «Прес-центр «ТСН» (м. Кривий Ріг, Україна)

Спеціальна премія «за найкращі журналістські роботи на ЗОСі» Тимусь Анастасія, газета «Ватра» (м. Броди, Львівська обл, Україна)

Спеціальна премія «за професійне зростання та волю до перемоги» Немішаївський молодіжний парламент (м. Немішаєве, Київська обл.,Україна)

Спеціальна премія «за краще домашнє завдання» Медіагрупа «Скрепка» (м. Харків, Україна)

Спеціальна премія «за прагнення до перемоги і подолання смуги перешкод у газетярській справі» Газета «Міст М», ІТА «ЮН-ПРЕС» (м. Київ, Україна)

ФОТО

ГРАН-ПРІ «Прес-центр «ТСН» (м. Кривий Ріг, Україна)

ІІ місце Фотостудія «МИ» (м. Суми, Україна0

ІІІ місце Седун Надія,Об’єднання по інтересах «Изооискусство» (м. Мінськ, Білорусь)

ІІІ місце Шупило Валерія, МІАС, Палац дітей та молоді (м. Славутич, Київська обл., Україна)

Спеціальна премія Цимбал Іван, команда «Вулик» (м. Христинівка, Черкаська обл., Україна)

Спеціальна премія Шлапак Милана, Кіровоградська гімназія нових технологій (м. Кропивницький, Кіровоградська обл., Україна)

Спеціальна премія Якуб Дулас, Палац молоді ім. Ю.Тувіма (м. Лодзь, Польща)

Спеціальна премія Наталія Гнєдзіло, Палац молоді ім. Ю.Тувіма (м. Лодзь, Польща)

Спеціальна премія Немішаєвський молодіжний парламент (м. Немішаєве, Київська обл., Україна)

Спеціальна премія Студія дитячого кіно і телебачення «Стильні штучки» (м. Старокостянтинів, Хмельницька обл., Україна)

ТЕЛЕБАЧЕННЯ

ГРАН-ПРІ студія Limpid Look Production (м. Київ, Україна)

І місце «U.P. News», ІТА ЮН-ПРЕС (м. Київ, Україна)

ІІІ місце Медіа центр «ОКО», (м. Кропивницький, Кіровоградська обл., Україна)

Спеціальна премія «Шкільна столиця», ІТА «ЮН-ПРЕС»(м. Київ, Україна)

ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Гран-прі Команда «Прес-центр ТСН» (м. Кривий Ріг, Україна)

І місце Команда «Крекер», ПДМ (м. Славутич, Україна)

ІІ місце Команда «Юність» (м. Христинівка, Черкаська обл., Україна)

ІІ місце Команда «Піксель», Славутицький ліцей (м. Славутич, Україна)

ІІІ місце Команда МІАС, ПДМ (м. Славутич, Україна)

ІІІ місце Немішаєвський молодіжний парламент (м. Немішаєве, Україна)

Спеціальна премія «like-рекорд» Медіагрупа «Скрепка» (м. Харків, Україна)

Спеціальна премія «Симпатія журі» Студія дитячого кіно і телебачення «Стильні штучки» (м. Старокостянтинів, Україна)

ДИТЯЧА ДЕМОКРАТІЯ (КОНКУРС-ГРА «ЯК СТАТИ МЕРОМ»)

ГРАН-ПРІ «The BEST FUTURE», Славутицька ЗОШ №3 (м. Славутич, Україна)

І місце Кіровоградська гімназія нових технологій навчання (м. Кропивницький, Кіровоградська обл., Україна)

І місце Обласна рада дітей Київщини (м. Біла Церква, Київська область, Україна)

ІІ місце Немішаєвський молодіжний парламент (м. Немішаєве, Україна)

 

ВОКАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО

ГРАН-ПРІ Вероніка Морська, колектив «Співограй» (м. Біла Церква, Київська обл., Україна)

І місце Юрченко Софія, вокальна студія «Рожева пантера», Палац дітей та молоді (м. Славутич, Україна)

І місце Щупак Ангеліна (м. Васильків, Київська обл., Україна)

І місце Зразковий естрадно-вокальний колектив «Голос», Палац дітей та молоді «Золак»(м. Мінськ, Білорусь)

ІІ місце Шевченко Вікторія, вокальна студія «Рожева пантера», Палац дітей та молоді (м. Славутич, Київська обл., Україна)

ІІ місце Демчук Дар’я, вокальний ансамбль «Теплий вітер» (м. Христинівка, Черкаська обл., Україна)

ІІ місце Зразковий художній колектив «Тріумф» (м. Корюківка, Чернігівська обл., Україна)

ІІ місце Анюшкіна Марія, вокальна студія «Рожева пантера», Палац дітей та молоді (м. Славутич, Київська обл., Україна)

ІІ місце Матусевич Анастасія, вокальний колектив «Голос», Палац дітей та молоді «Золак» (м. Мінськ, Білорусь)

ІІІ місце Баратов Давид, Дитяча школа мистецтв (м. Славутич, Київська обл., Україна)

ІІІ місце Дудкіна Єлизавета, вокальна студія «Рожева пантера», Палац дітей та молоді (м. Славутич, Київська обл., Україна)

ІІІ місце Гренда Юлія, колектив «Крайки», Палац молоді ім.. Ю. Тувіма (м. Лодзь, Польща)

ІІІ місце Седун Надія, Зразковий естрадно-вокальний колектив «Голос», Палац дітей та молоді «Золак»(м. Мінськ, Україна)

ІІІ місце Федченко Катерина, вокальна студія «Рожева пантера», Палац дітей та молоді (м. Славутич, Київська обл., Україна)

ІІІ місце Вокальний ансамбль «Співограй», ЦТДЮ «Соняшник» (м. Біла Церква, Київська обл., Україна)

ІІІ місце Дует – Баратов Давид, Максименко Ростислав, Дитяча школа мистецтв (м. Славутич, Київська обл., Україна)

Спеціальна премія Красківська Варвара, вокальна студія «Рожева пантера», Палац дітей та молоді (м. Славутич, Київська обл., Україна)

Спеціальна премія Кравченко Дар’я, Дитяча школа мистецтв (м. Славутич, Київська обл., Україна)

Спеціальна премія Дзібура Евеліна, вокальна студія «Рожева пантера», Палац дітей та молоді (м. Славутич, Київська обл., Україна)

Спеціальна премія Трухан Дар’я, зразковий естрадно-вокальний колектив «Голос», Палац дітей та молоді «Золак» (м. Мінськ, Білорусь)

Спеціальна премія Карпенко Вікторія, Кіровоградська гімназія нових технологій навчання (м. Кропивницький, Кіровоградська обл., Україна)

Спеціальна премія Дроздова Олександра, Палац дітей та молоді «Оріон» (м. Мінськ, Білорусь)

Спеціальна премія Теремецька Аліна, вокальна студія «Gloria», Палац дітей та молоді (м. Славутич, Київська обл., Україна)

Спеціальна премія Дует «Пантера», вокальна студія «Рожева пантера», Палац дітей та молоді (м. Славутич, Київська обл., Україна)

ХОРЕОГРАФІЧНЕ МИСТЕЦТВО

ГРАН-ПРІ Зразковий хореографічний ансамбль «Славутич», Дитяча школа мистецтв (м. Славутич, Київська обл., Україна)

І місце Зразковий художній колектив естрадного танцю «Очаровашки» (м. Кривий Ріг, Україна)

І місце Колекив «Крайки», Палац молоді ім. Ю.Тувіма (м. Лодзь, Польща)

ІІ місце Зразковий колектив «Славутич-Стар», Палац дітей та молоді (м. Славутич, Київська обл., Україна)

ІІ місце Зразковий художній колектив естрадного танцю «Очаровашки» (м. Кривий Ріг, Україна)

ІІ місце Варвара Красківська, Гліб Внуков, зразковий колектив «Славутич-стар», Палац дітей та молоді (м. Славутич, Київська обл., Україна)

ІІ місце Аліна Коваленко, «Театр танцю», Палац дітей та молоді (м. Славутич, Київська обл., Україна)

ІІІ місце Театр танцю та моди «Fashion zone» Євгенії Гордюк (середня група) (м. Сновськ, Чернігівська обл., Україна)

ІІІ місце Театр танцю та моди «Fashion zone» Євгенії Гордюк (старша група) (м. Сновськ, Чернігівська обл., Україна)

Переглядів: 596 | Додав: Bogdana | Рейтинг: 1.9/9
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Календар
«  Вересень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Форма входу
Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0