Головна » 2018 » Жовтень » 1 » Вітаємо переможців ЗОСі 2018!!!
16:01
Вітаємо переможців ЗОСі 2018!!!

А поки наші учасники розїжджаються у різні куточки України, Пальщі, Білорусі, Казахстану, Нідердандів, Китаю - оргкомітет фестивалю ще раз вітає переможців:
ДРУКОВАНІ ЗМІ
ГРАН-ПРІ – «ІрпіньTime», Національний університет державної фіскальної служби України, м. Ірпінь, Україна, 
І МІСЦЕ - Газета «Класс», загальноосвітня школа №85, м. Київ, Україна, 
ІІ МІСЦЕ - Дитячий розважально-пізнавальний журнал «Прудкий пензлик»; Дитячий естетико-натуралістичний центр «Камелія», 
м. Бровари, Київська обл., Україна
ІІІ МІСЦЕ - Загальношкільна газета «ВУЛИК» Христинівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2, м. Христинівка, Черкаська обл., Україна
Спеціальна премія «за вдалий дебют» - Дитячо-юнацька газета Приірпіння «ЩоДенник». Відряджаюча організація - КП «Редакція газети «Ірпінський вісник», м. Ірпінь, Україна
ФОТО
ГРАН-ПРІ - «Прес-центр «ТСН», м. Кривий Ріг, Україна
І МІСЦЕ - «Битий піксель», Київський Палац дітей та юнацтва, м. Київ, Україна
ІІ МІСЦЕ - Газета «Класс», загальноосвітня школа №85, м. Київ, Україна
ІІІ МІСЦЕ - «Світлячок», «Центр військово-патріотичного та спортивного виховання молоді «Десантник», м. Київ, Україна
Спеціальна премія - Творче об'єднання «Дитяча планета ЗМІ» Дитячого естетико-натуралістичного центру «Камелія», м. Бровари, Київська обл., Україна
Спеціальна премія - МІАС, ПДМ, м. Славутич, Київська обл., Україна
Спеціальна премія - Зразковий прес-клуб «Юний журналіст», м. Хмельницький, Україна
ВІДЕО
ГРАН-ПРІ - Творче об'єднання «Дитяча планета ЗМІ» Дитячого естетико-натуралістичного центру «Камелія», м. Бровари, Київська обл., Україна
І МІСЦЕ - Limpid Look Production, м. Київ, Україна
ІІ місце - Команда «Юність», Христинівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2, м. Христинівка, Черкаська обл., Україна
ІІІ місце - Київський національний університет культури і мистецтв, м. Київ, Україна
Спеціальна премія - Телекомпанія «ОКО», Кіровоградська гімназія нових технологій навчання, м. Кропивницький, Кіровоградська обл., Україна
МЕДІА-ПРОЕКТ
ГРАН-ПРІ - Команда «Юність», Христинівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2, м. Христинівка, Черкаська обл., Україна
І МІСЦЕ - Студія дитячого кіно і телебачення «Стильні штучки», м. Старокостянтинів, Україна
ІІ МІСЦЕ - Команда «Прес-центр ТСН», м. Кривий Ріг, Україна
ДИТЯЧА ДЕМОКРАТІЯ
ГРАН-ПРІ - Державний заклад освіти «Гімназія м. Калинковичі», м. Калінкавичі, Блорусь 
І МІСЦЕ - «ГАРТ», Славутицький ліцей, м. Славутич, Україна
ІІ МІСЦЕ - «Лідерград», Білоцерківського районного будинку дитячої та юнацької творчості, Білоцерківський район, Київська обл., Україна
ІІІ МІСЦЕ - Обласна рада дітей Київщини, м. Біла Церква, Київська область, Україна
ВОКАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО
ГРАН-ПРІ - Анастасія Купріянцева, поп-фольк гурт «Ляльки Корпорейшен», м. Мінськ, Білорусь
І МІСЦЕ - Софія Юхнович, Народний художній колектив «Острів дитинства», м. Львів, Україна
І МІСЦЕ - Народний художній колектив «Острів дитинства», м. Львів, Україна
І МІСЦЕ - Зразковий ансамбль народної пісні «Святкi», м. Мінськ, Білорусь
І МІСЦЕ - Корень Анастасія, м. Павлоград, Казахстан
ІІ МІСЦЕ - Варвара Красківська, студія «Рожева пантера», Палац дітей та молоді, м. Славутич, Київська обл., Україна
ІІ МІСЦЕ - Карпенко Вікторія, Кіровоградська гімназія нових технологій навчання, м. Кропивницький, Україна
ІІІ МІСЦЕ - Щупак Ангеліна, КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», м. Васильків, Київська обл., Україна
ІІІ МІСЦЕ - Седун Надія, вокальний колектив «Голос», Палац «Золак», м. Мінськ, Білорусь
ХОРЕОГРАФІЧНЕ МИСТЕЦТВО
ГРАН-ПРІ - Ансамбль сучасної хореографії «Фламінго», м. Київ, Україна
І МІСЦЕ - Ансамбль народного танцю «Барвінок», м. Софіївська Борщагівка, Київська обл., Україна
І МІСЦЕ - Зразковий хореографічний ансамбль «Славутич», м. Славутич, Київська обл., Україна
І МІСЦЕ - Ансамбль пісні і танцю «Полтекс», м. Лодзь, Польща
ІІ МІСЦЕ - Зразковий колектив з танцювального спорту «Славутич-стар», Палац дітей та молоді, м. Славутич, Київська обл., Україна
ІІ МІСЦЕ - Ансамбль танцю «Калина», м. Чернігів, Україна
ІІ МІСЦЕ - Гриценко Юлія, Кіровоградська гімназія нових технологій навчання, м. Кропивницький, Україна
ІІІ МІСЦЕ - Танцювальний колектив «Sunrise», с. Шкарівка, Білоцерківський р-н, Україна
ІІІ МІСЦЕ - Театр танцю та моди «Fashion zone», м. Сновськ, Чернігівська обл., Україна
ІІІ МІСЦЕ - хореографічний колектив «ШоуDance», Палац дітей та молоді, м. Славутич, Київська обл., Україна

Переглядів: 1035 | Додав: Bogdana | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Календар
«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Форма входу
Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0